foto1
foto1
foto1
foto1
foto1

NASI PRZYJACIELE

PARAFIA TRÓJCY PRZENAJŚWIĘTSZEJ

" SWOJSKIE KLIMATY "

FUNDACJA "POMOC POLAKOM DONBASU"

https://krzywaczka.pl

Ostatnio dodane zdjęcia

S.G. "Swojskie Klimaty"

Zarejestruj & Zaloguj

Witaj nieznajomy. Zapraszamy do zalogowania się na naszej stronie. Nie wiąże się to z żadnymi kosztami a Ty uzyskasz dostęp do wszystkich udostępnionych materiałów.

Dziękujemy. Administratorzy

Historia strony

Gościmy

Odwiedza nas 356 gości oraz 0 użytkowników.

Parafia intencje mszalne 2023

IV NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU 

15 Marca 2026 roku

Składka z II niedzieli miesiąca przeznaczona na inwestycje parafialne wyniosła 3337 zł.  

Droga Krzyżowa po Mszy św. o 11.00. Gorzkie żale z kazaniem pasyjnym o 15.15. Składka na Gorzkich żalach na kwiaty do Bożego Grobu. Po nabożeństwie ucałowanie relikwii Krzyża świętego.

Czwartek – uroczystość św. Józefa, Oblubieńca Najświętszej Maryi Panny. Zapraszamy Mężczyzn św. Józefa.

Piątek Droga Krzyżowa dla dzieci i młodzieży o 17.30. Po Mszy św. o 18.00 Droga Krzyżowa wokół kościoła. Prosimy o przyniesienie świec. Po Mszy św. modlitwa za przyczyną bł. Władysława Bukowińskiego i ucałowanie relikwii.

W przyszłą niedzielę rozpoczniemy rekolekcje wielkopostne, które poprowadzi ks. Piotr Kemnitz, Misjonarz Świętej Rodziny. Program rekolekcji można zabrać ze stolika, a także znajduje się na stronie internetowej parafii.

W zakrystii są do nabycia baranki wielkanocne „Caritas”. Ofiara 10 zł.

Dziękujemy za sprzątanie kościoła i troskę o wystrój naszej świątyni. Zapraszamy rodziny z IX rejonu kolędowego – Jaworzna cz. III + Główna Droga Lewa Strona (od p. Józefy Olchawskiej do p. Zenona Czwartek) do sprzątania kościoła w sobotę o 9.00.

Bóg zapłać za wszelkie ofiary na tacę, do skarbonek na kwiaty i środki czystości oraz wpłaty poprzez konto internetowe parafii. Wszystkim ofiarodawcom i dobroczyńcom bardzo serdecznie dziękuję. Mając na uwadze remont kaplicy na cmentarzu, jak również prace remontowe w kościele zachęcamy do przekazywania ofiar na parafię w Krzywaczce również poprzez aplikację DATKOMAT.

W tym tygodniu pożegnaliśmy śp. Marię Kozioł. Zmarłych z naszych rodzin polecajmy Bożemu Miłosierdziu.

Solenizantom i przeżywającym jubileusze życzymy zdrowia i wielu łask Bożych.


Nie masz uprawnień, aby dodawać komentarze.

Komentarz musi zostać zatwierdzony przez moderację zanim zostanie opublikowany.

Komentarze obsługiwane przez CComment

Copyright © by VIRTUALNA KRZYWACZKA  ™ 2001 - 2026
STRONA KRZYWACZKI JEST STRONĄ PRYWATNĄ PROWADZONĄ PRZEZ SZYMONA PIĄTKA  , NIEZALEŻNĄ OD ŻADNYCH INSTYTUCJI GMINNYCH CZY SPOŁECZNYCH
CO NIEWYKLUCZA JEJ WSPÓŁPRACY Z W/W INSTYTUCJAMI.
DOMENY: KRZYWACZKA.PL, KRZYWACZKA.COM.PL KRZYWACZKA.EU ORAZ SERWER OPŁACANE SĄ Z WŁASNYCH ZASOBÓW PIENIĘŻNYCH.

Zanieczyszczenie